Nedis CCGB60800BK15 flexibilis USB A - USB C (USB-C) kábel, USB2.0, 15W, hossz 1,5m, fekete rugalmas szilikon
Gyártó
Nedis
Garancia
24
Raktáron
3 munkanapon belül
1
Kezdete: 2026.05.14   A készlet erejéig
Részletek
Termékleírás
Csatlakozó kialakítása - B oldal Egyenes
Csatlakozó kialakítása - A oldal Egyenes
Kábelkialakítás Kerek
Csatlakozó anyaga PVC
Kábelhossz 1,50 méter
Szín Fekete
Csatlakozó bevonata Nikkelezett
Vezető anyaga Ónozott réz
USB-technológia USB 2.0
A csatlakozó USB-A dugasz
Kábel típusa USB
Kimeneti teljesítmény 15 W
B csatlakozó USB-C™ dugasz
Csomagolás Doboz
A csomagban lévő termékek száma 1 db
Maximális átviteli sebesség 480 Mbps
Kimeneti áram 3,0 A
SmartLife Nem
Kábelköpeny anyaga szilikon
AWG érték 29/22
Kábelköpeny mérete 4,25 mm