Nedis PIM15012FGY 12V DC - 230V AC inverter, 150W, csatlakozás: szivargyújtós
Gyártó
Nedis
Garancia
24
Raktáron
3 munkanapon belül
3
Kezdete: 2026.05.14   A készlet erejéig
Részletek
Termékleírások
Szélesség 150 mm
Magasság 74 mm
Mélység 74 mm
Súly 437 g
Anyag Alumínium
Szín Ezüst
Az USB-portok teljes száma 1
Távirányítóval működik Nem
Kimeneti hullámforma Módosított szinuszhullám
Csúcsteljesítmény 300 W
Biztosíték Igen
Beviteli típus Szivargyújtó csatlakozó
Kimeneti teljesítmény 150 W
Maximális energiafogyasztás 300 W
Biztonsági funkciók
Túl nagy bemeneti feszültség elleni védelem
Rövidzárlat elleni védelem Túlmelegedés
elleni védelem
Túl alacsony bemeneti feszültség elleni védelem
Tápcsatlakozó Szivargyújtó csatlakozó
Bemeneti feszültség 12 V DC
Eszköz kimeneti tápcsatlakozása(i) USB-A
Type F (CEE 7/3)
Hatékonyság 85 %
Termékek száma a csomagban 1 db
Aljzatok száma 1 db
Kimeneti feszültség 230 V AC 50 Hz